o agencji reklamowej

Agencja reklamowa ze Szczecina. Marketing, design & druk. Zobacz nasze portfolio.

Projektujemy i tworzymy rozwiązania reklamowe, które wspierają Twój biznes.

Reklama / marketing

Od 15 lat pracujemy w branży reklamowej. Projektujemy, wdrażamy i organizujemy. Od 12 lat tworzymy MDX, które wpisało się już w kreatywną mapę Szczecina. Wspieramy marki lokalne i zagraniczne kompleksową usługą reklamową. Kreujemy dla nich niebanalność i tworzymy skuteczność. Stawiamy na kompleksowość i pełne marketingowe wsparcie dla twojego biznesu. Świadczymy usługi lokalnie, jak również zdalnie poprzez używanie nowoczesnych nośników reklamowych.

Kompleksowe usługi online, design & druk. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jako niezależna agencja reklamowa ze Szczecina, oferujemy koncepcje i projekty graficzne szyte na miarę potrzeb naszego Klienta. Jesteśmy krawcem skutecznej reklamy. Nasze projekty graficzne i materiały reklamowe pozwalają widocznie i atrakcyjnie komunikować się w świecie biznesu. Dbamy o swoich klientów oraz rozpoznawalność ich marek - dlatego nastawiamy się na kompleksowe działania i długofalową, uczciwą, rzemieślniczą współpracę. 

Indywidualna obsługa klienta i profesjonalna realizacja.

Wierzymy, że stojąc w miejscu, cofamy się. Dlatego jesteśmy na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu, dodając je do kanałów komunikacji.  Skuteczniejsze rozwiązania łączymy z atrakcyjnym przekazem - aby książka miała ładną okładkę, chwytliwy tytuł i wartościową treść. Potrzeby marki są różnorodne, dlatego narzędzia dobieramy indywidualnie: ulotki i displaye reklamowe, reklama online czy gadżety reklamowe mają swoje zastosowanie zależnie od potrzeb, dlatego mamy je w swojej ofercie.

Działamy nie tylko w Szczecinie.

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową ze Szczecina. Od ponad piętnastu lat działamy na rynku polskim oraz międzynarodowym. Budujemy swoje kompetencje w obszarze marketingu i reklamy. Tworzymy zespół indywidualności. We współpracy cenimy pozytywną i partnerską relację – zapewne dlatego nasi klienci lubią z nami pracować. Wyróżnia nas kreatywność, wychodzenie poza schematy, nastawienie na efekt naszych działań i 100% unikatowych rozwiązań. Chcemy wyprzedzać konkurencję o innowacyjne pomysły i działania, których w świecie reklamy jeszcze nie było. Kreatywność jest dla nas ważna nie tylko w grafice, ale także (albo przede wszystkim!) w planowanych kampaniach reklamowych i niestandardowych działaniach on & offline. Pracujemy na miano najbardziej kreatywnej agencji reklamowej w regionie. 

W czym pomoże Tobie agencja reklamowa full service?

Naszym celem jest skuteczne wspieranie produktów i usług naszych klientów. Dlatego nieustannie staramy się być blisko nich, pomagając w rozwoju ich biznesu. Potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, dlatego współpracę zawsze rozpoczynamy od wdrożenia naszego zespołu w specyfikę danej branży. Mając realny obraz sytuacji, możemy stworzyć i zaproponować skuteczny miks narzędzi marketingowych. Niezależnie, czy będzie to kreacja graficzna folderów, kampania reklamowa czy działania PR, wszystkie stanowią dla nas ważne narzędzie marketingowe. Z równie dużym zaangażowaniem będziemy pracować dla twojej marki. Jako agencja reklamowa z doświadczeniem w wielu różnych obszarach rynku, na co dzień korzystamy z cennego doświadczenia i unikatowego know how. Nasi klienci wywodzą się z rozmaitych branż – budowlanej, morskiej, transportowej, finansowej czy przemysłowej. Z chęcią sprawdzimy się również w twojej dziedzinie.

Co możesz nam zlecić? Projektowanie graficzne, druk, kampanie reklamowe, branding.

Potrzeby reklamowe są różnorodne, nawet w obrębie jednej branży. Dlatego nie działamy schematycznie. Narzędzia dobieramy indywidualnie, wykorzystując media społecznościowe i najnowsze trendy, jak również sprawdzone rozwiązania. Sięgamy też po tradycyjne narzędzia - ulotki reklamowe, strony www czy oklejanie pojazdów. Posiadamy bazę sprawdzonych drukarni ze Szczecina lub okolic, aby nadzorować cały proces produkcyjny: druk cyfrowy, offsetowy, a także druk UV oraz niestandardowe realizacje druku, bazując na wypracowanych stawkach. Dlatego możemy dostarczać usługi własne jako agencja reklamowa ze Szczecina, jak również usługi druku - czyli kompleksowe rozwiązania reklamowe. 

A może potrzebujesz wyjątkowej jakości wizytówki, papieru firmowego czy ulotki? Projekty graficzne & druk.

Rozpoznawalność marki to nie tylko estetyczny wizerunek zewnętrzny: szyldy reklamowe, tablice reklamowe czy oznakowana flota, to również materiały codziennego użytku, w tzw. obiegu zewnętrznym i wewnętrznym. Wyróżniająca się wizytówka ze szlachetnego papieru, zwracająca uwagę ulotka, czy wysokiej jakości papier firmowy. Wiele aspektów tworzy spójną marketingową całość, poczynając od treści reklamowych w internecie, po lokalne docieranie do twoich odbiorców. Zajmujemy się kompleksowo projektowanie, tworzeniem i drukiem - dostarczając tobie produkt reklamowy wyjątkowej jakości. O jakość dbamy szczególnie.

Wszystkie usługi oferujemy kompleksowo. Planujemy, kreujemy i działamy. Online & offline.

Od słów przechodzimy do czynów. Jesteśmy agencją, dla której pasją jest tworzenie. Wszystkie zadania będziemy realizować w sposób przemyślany i rzetelny, aby osiągnąć docelowy efekt, na który się umówimy. Aby pokazać światu i promować produkty czy usługi twojej marki, aby dotrzeć do twojego potencjalnego klienta i przekonać go, że warto zaufać akurat twojej marce. Stworzymy kapitał marketingowy, który może zaprocentować - taki cel każdorazowo przyświeca naszej agencji. Zapraszamy do współpracy firmy lokalne, jak również z Polski oraz zagranicy. Marketing nie ma granic, jak również pasja i kreatywne myślenie. Można się z nami skontaktować mailowo, wysyłając zapytanie, po czym skontaktujemy się z tobą, aby porozmawiać. Agencje reklamowe w Szczecinie oferują różnorodne usługi - naszą misją jest specjalizować się w reklamie idealnie skrojonej do potrzeb, aby odziać twoją markę w możliwie najlepsze narzędzia promocji. 

×
×

Gotowi na rozpoczęcie współpracy?

KONTAKT:

E: biuro@mdx.com.pl

T: +48 91 444 07 60