Agencja public relations w Szczecinie.

PR reklamowy i korporacyjny. Strategie public relations. 

Tworzymy skuteczne plany komunikacji PR oraz e-PR dla korporacji, małych i dużych firm, osób oraz marek. Budujemy relacje marki ze światem zewnętrznym, zajmujemy się kreowaniem i kolportażem właściwych treści. Odnajdujemy się w zarządzaniu kryzysowym, potrafimy nakreślić plan działań oraz dobrać odpowiednie środki, tak aby skutecznie pomagać zarówno w klasycznym PR wewnętrznym, zewnętrznym, jak również komunikacji kryzysowej. Obsługujemy social media lub tworzymy do nich treści i scenariusze, kontaktujemy się z mediami, tworzymy briefy mediowe. Świadczymy również usługi redakcji i korekty. 

Zajmujemy się organizacją konferencji prasowych i briefingów, prowadzeniem komunikacji marketingowej, organizacją wydarzeń specjalnych oraz imprez integracyjnych, sponsoringiem, patronatem. Stale monitorujemy i analizujemy zasoby mediów, jesteśmy na bieżąco z szybko zmieniającym się światem online. Oferujemy doradztwo przy tworzeniu działań marketingowych: planów i akcji marketingowych, materiałów firmowych (warstwa graficzna oraz redakcja treści: foldery, katalogi, raporty roczne, case studies, infografiki, komunikacja korporacyjna, strony www). Jako agencja reklamowa Szczecin posiadamy kontakty i właściwe zaplecze do kreowania pożądanego wizerunku firmy, a także sieć partnerów biznesowych. Swoją obecność w świecie komunikacji rozpoczęliśmy ponad 15 lat temu, obserwując i będą częścią tych dynamicznych i niespotykanych dotąd zmian. Stąd nasza oferta agencji PR w Szczecinie bazuje na unikatowym doświadczeniu fachowców w swojej branży. 

Poprzez działania PR oraz e-PR stajemy się łącznikiem pomiędzy marką, a konsumentami oraz opinią publiczną. Trzymamy rękę na pulsie wydarzeń, nadając treściom właściwy bieg. Działania Public Relations przekładamy na zrozumiałą i atrakcyjną komunikację z konsumentem. PR wpływa bezpośrednio na budowę reputacji, lojalności, a przede wszystkim rozwiązuje dylematy konsumenta przy wyborze podobnych produktów czy usług. Nasza codzienna praca polega na kreacji pozytywnego wizerunku marki w mediach, wśród opinii publicznej oraz w sieci. Współpracujemy z dziennikarzami ze wszystkich kanałów: telewizji, radia, prasy oraz internetu, w tym z blogerami i vlogerami z grupy docelowej. Płynność poruszania się w świecie nowych kanałów komunikacji to nasza wizytówka marketingowa oraz promocyjna. Wiemy, że promocja ma charakter przede wszystkim wizerunkowy, zaś skuteczna obsługa PR wyróżnia najlepsze agencje marketingowe. 

Powiedz nam, jakie są cele do zrealizowania, a dobierzemy adekwatne narzędzia i opracujemy niestandardowe ścieżki komunikacji. Współpracujemy w sposób kompleksowy i kreatywny, aby kompetentnie realizować docelowy plan skutecznej komunikacji, promować markę i jej wartości, i w efekcie projektować biznesowy cel działań PR twojej firmy. Nasze portfolio kompetencji jest wielotorowe: 

 • Kampanie reklamowe & PR 
 • Marketing online & offline, usługi reklamowe 
 • Obsługa social media, tworzenie treści i planów komunikacji  
 • Public Relations  
 • Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna (komunikacja z pracownikami, strategia, publikacje wewnętrzne)  
 • Biuro prasowe 
 • PR kryzysowy 
 • Rebranding, identyfikacja wizualna, kreacja/modyfikacja nazwy i sloganów  
 • CSR: działania odpowiedzialne społecznie (strategia zaangażowania i jej wdrożenie), kampania, działania niestandardowe  
 • Konferencje prasowe: organizacja, zarządzanie, kontakt z mediami  
 • Planowanie i zakup reklamy w prasie, TV, internecie, radiu, kinach, w sferze outdoor 
 • Kontakt z twórcami internetowymi, vlogerami, blogerami, youtuberami, influencerami 
 • 
  
×
×

Gotowi na rozpoczęcie współpracy?

KONTAKT:

E: biuro@mdx.com.pl

T: +48 91 444 07 60