Organizacja wyjazdów targowych oraz stoiska targowe ze Szczecina.

Planujesz udział w targach? Zajmiemy się wszystkim.

Oferujemy kompleksową organizację stoiska targowego poprzez przygotowane, projekt i budowę stoiska, realizację materiałów wystawienniczych i reklamowych, transport, montaż i logistykę, a także realizację działań niestandardowych. Gwarantujemy wykonanie stoiska, które będzie wyróżniało się na tle pozostałych stoisk.

Idealne dla realizacji Twoich celów biznesowych. Do tego zadania jesteśmy przygotowani zarówno technologicznie, jak i poprzez wieloletnie doświadczenie w organizacji targów. Posiadamy dedykowany zespół agencji reklamowej MDX, specjalizujący się w budowie stoisk targowych. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i systemami wystawienniczymi. Towarzysząc naszym klientom, braliśmy udział w organizacji targów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Odpowiadaliśmy za pełne przygotowanie stoiska targowego, materiałów wystawienniczych oraz reklamowych, a także transport, montaż i logistykę. Zapewniamy stoisko targowe w Szczecinie, jak również w każdym miejscu na terenie całej Polski.

Mamy świadomość, że targi oferują unikatową możliwość bezpośredniego dotarcia do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów – wyselekcjonowanej grupy docelowej. Ale targi to jednocześnie kumulacja wielu innych firm konkurencyjnych, którym przyświecają podobne cele i zadania. Kluczem do Twojego sukcesu może być perfekcyjne przygotowanie stoiska targowego i wyróżnienie go na tle konkurencji. To sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał wystawienniczy targów. W przeciwnym wypadku dziesiątki potencjalnych klientów przejmie konkurencja.

Decydując się na współpracę z nami, nasi klienci mają gwarancję realizacji stoiska targowego na najwyższym poziomie.

×
×

Gotowi na rozpoczęcie współpracy?

KONTAKT:

E: biuro@mdx.com.pl

T: +48 91 444 07 60